תוכן שיווקי - רן הרינג

מה שאתם אומרים נורא חשוב אבל עוד יותר חשוב הוא איך אתם אומרים את זה כי ה"איך" עושה את ההבדל - רן הרינג

תוכן שיווקי – מהפכה בעולם השיווק מאת רן הרינג :

אמצעי הפרסום שאנו יודעים או מכירים עד כה – החל מפלאיירים, פרסומות בטלווזיה, ברדיו, באנרים, שלטים, טלמרקטינג, מודעה בעיתון מפורם או מגזין … – לא בהכרח מתאימים לכל מי שהן פונות אליו. למעשה, ככל ששיטת הפרסום ותיקה יותר, קשה יותר "לטרגט" ולמקד את קהל היעד של הפרסומת, והן בדרך כלל  יפיצו מסר אחיד בצורה מאסיבית לקהל רחב ולא בהכרח רלוונטי.

רובנו נעשינו עיוורים לבאנרים ולפרסומות, דווקא משום שהן מקיפות אותנו 24/7. מכאן ששיטות הפרסום החדשות אשר אוספות מידע אישי על הגולש והצרכן הפוטנציאלי, משלבות את הפרסומת בצורה "טבעית" והרמונית עם החוויה (דוגמת פוסט בפייסבוק, מאמר אינפורמטיבי ואיכותי) נמצאו יעילות יותר בתקופתינו. 

 אותו תוכן שיווקי כזה או אחר יהיה בדרך כלל ממוקד יותר ויתאים לעסק ולקהל היעד שלו על פי נתונים דמוגרפים, מין, גיל, מעמד סוציו-אקונומי, תחומי עניין וכדומה.

אמנם עבור כל מקרה לגופו יש לבדוק את העניין לעומק כדי לוודא שאכן הפרסום האינטרנטי הוא הנכון ביותר למקרה המדובר. ויתרה מכך, הפרסום באינטרנט מציע אפשרויות רבות מאוד. כך שלקראת יציאה בפרסום יש למפות היטב את השטח, ולמצוא את דרך הפרסום הנכונה ביותר ספציפית לסיטואציה המדוברת.

פנו אל רן הרינג – יועץ מכירות ושיווק כדי למצוא את הדרך הנכונה עבור שיווק העסק שלכם. באמצעות פרסום נכון תשיגו קידום מכירות משביע רצון.

שיטות פרסום חדשות 2017

הכותרת שיווק באינטרנט היא כותרת שמכילה תחתיה מגוון פעולות ושיטות, שנועדו לקדם שיווק ומכירות באמצעות הרשת האינטרנטית. היות ואחוזים רבים מקרב הלקוחות נמצאים שם ומחפשים את השירות או את המוצר שהם צריכים במדיה הדיגיטלית, מוצאים בעלי עסקים רבים את האינטרנט כמקום הנכון ביותר עבור ביצוע פעולות הפרסום.