שיווק עסק חדש מאת רן הרינג

הקמתם עסק חדש? ברכותנו לכם! זה צעד משמעותי הן מבחינה אישית והן מבחינה כלכלית. אם אתם נתונים בהתלבטויות ומחפשים את הדרך הטובה ביותר לצעוד בה, חשוב מאוד שתבחרו ביועץ עסקי מצטיין שיוליך אתכם בדרך שלכם בצורה בטוחה. כי אין דומה הקמת עסק בשיטת ניסוי וטעייה, להקמת עסק בעזרת הובלה בטוחה ונכונה בליוויו של איש מקצוע. רן הרינג

מהי התועלת של יועץ מקצועי?

  • מיקוד – כאשר איש מקצוע מלווה את הקמת העסק הוא ממקד יחד עם בעלי העסק את השירות ואת קהל היעד. כך מחדד בעל העסק את המטרות שלו ומגדיר את קהל היעד אליו הוא מעוניין להגיע. כאשר הכול ברור ומחוור קל יותר להשיג את המטרה.
  • תכנון תקציבי – בעזרת יועץ מכירות ניתן לתכנן בצורה נכונה ומדויקת את תקציבי העסק ולהפנות את הכספים לאפיקים הנכונים. המטרה היא להתנהל בצורה חכמה ונכונה ולהשיג תוצאות מקסימליות.
  • פרסום מקצועי – בעזרת יועץ ניתן לתכנן בצורה נכונה יותר את שיטות הפרסום והשיווק. כך משיג בעל העסק תוצאות יעילות ביותר באמצעות שיטת הפרסום הנבחרת. הלקוחות שלכם מוצפים במסרים שיווקיים ופרסומיים. כדי להגיע אליהם ולהצליח לרכוש את אמונם חובה לפעול בצורה החכמה וההולמת. כך שתקציבי הפרסום ישיגו את המטרה ויביאו אליכם הכנסות.

מי שמעוניין לקבל יעוץ מקצועי מוזמן לפנות אל רן הרינג – יועץ מכירות ושיווק. הוא מציע ארסנל של שירותים עבור כל בעל עסק. באמצעותו ניתן להצליח לבצע שיווק חכם ויעיל. לבצע פרסום נכון וממוקד מטרה. וכמובן להשיג בסופו של דבר קידום משמעותי לעסק. כי כאשר פועלים בצורה מקצועית ניתן לכבוש את לב הלקוחות ובכך לקדם מכירות במידה רבה. אם אתם מחפשים את הטוב ביותר בתחום הייעוץ רן הרינג זו הכתובת שלכם.

רן הרינג

רן הרינג יועץ שיווק ואסטרטגיה

"כאשר פונים בשפה חכמה ונכונה אל קהל היעד הוא עונה כפי שאתם מצפים ממנו – בעריכת קניות ובהזמנת שירות".